Про компанію

Приватне підприємство "Нордік" створено у 2007 році.

Компанія займається розвідкою, бурінням та видобутком газу на теренах Західної України. Компанія володіє правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти на ліцензійній ділянці у Львівській області України. Інвестуючи в розвідку та дослідно-промислову розробку нових родовищ вуглеводнів, Кмпанія прагне зробити вагомий внесок в розвиток нафтогазового комплексу та енергонезалежності України.

Стратегія та корпоративні цінності

Бути рушійною силою нафто-газової галузі Західної України.

Максимальний рівень операційної ефективності.

Соціальна відповідальність та підтримка сімейних цінностей.

Впровадження сучасних екологічно чистих технологій.

Карта місць добування

Україна Польща Румунія Угорщина Львів Івано-Франківськ Київ Одеса Дніпро Харків Колодницька

Умови постачання газу

Постачання природного газу здійснюється нашою компанією на підставі замовлень покупців, які розглядаються відповідальним за цей напрямок менеджментом на конкурсній основі.

Відвантаження природного газу здійснюється з власного видобутку тому є обмеженим добуваючими ресурсами наших родовищ. Відповідно до ч.2 ст.12 Закону України «Про ринок природного газу», постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом

Організаційно-правові законодавчі основи, умови та детальна процедура постачання (купівлі-продажу) природного газу детально описані на веб-сайту групи компаній. Також через сайт групи ви можете здійснити замовлення купівлі природного газу в режимі он-лайн. Для використання ознайомлення та використання зазаначеного вище потрібно вибрати відповідні пункти в підменю Постачання або натиснувши на наведені нижче кнопки.